Magnetyczny Stojak na Telefon FloveMe

Magnetyczny Stojak na Telefon FloveMe

19 sierpnia 2021 0 przez adminpolecanko

FloveMe to magnetyczny stojak na telefon, który jest w stanie pomieścić każdy telefon, nawet jeśli nie ma go na rynku. Firma działa od ponad roku i obecnie oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ponieważ smartfony stają się coraz bardziej wszechobecne, ważne jest, aby znaleźć innowacyjne sposoby, aby być na bieżąco z trendami i technologiami. Jedną z takich możliwości jest magnetyczny stojak na telefon FloveMe, który trzyma dowolne urządzenie wyprodukowane przez Apple lub Samsung, bez względu na ich model i rozmiar. Ten produkt został zaprojektowany z myślą o wygodzie. Użytkownicy mogą używać tego produktu nie tylko do trzymania telefonów, ale jest również wyposażony w zintegrowany uchwyt samochodowy, dzięki czemu użytkownicy mogą używać dwóch rąk podczas jazdy, w przeciwieństwie do innych produktów na rynku.

Czy wiesz, że do telefonu możesz przyczepić magnes i używać go jako wirtualnego biurka? Postanowiliśmy stworzyć idealny produkt dla nowoczesnego cyfrowego nomady: magnetyczny stojak, który działa z każdym telefonem i jest zaprojektowany tak, aby pasował do większości etui na telefony. FloveMe Magnetic Phone Stand to podstawka pod telefon, która może służyć jako magnetyczna ładowarka do telefonu. Ma eleganckie czarne wykończenie z regulowaną podpórką, która może utrzymać telefon pod dowolnym kątem i świetnie wygląda na każdym biurku lub stoliku nocnym.

Magnetyczny stojak na telefon do samochodu 

Magnetyczna podstawka pod telefon to wygodny sposób na zabezpieczenie telefonu przed zarysowaniami i pociągnięciem. To także świetny sposób, aby telefon był naładowany i pod odpowiednim kątem przez wiele godzin jazdy. Magnetyczny stojak na telefon pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Może być również świetnym początkiem rozmowy z innymi kierowcami! Magnetyczny stojak na telefon do samochodu to wygodne i praktyczne urządzenie. Można go zamontować na samochodzie i wykorzystać do przechowywania zarówno telefonu, jak i innych niezbędnych przedmiotów. Magnetyczna podstawka pod telefon do samochodu to świetne akcesorium, ponieważ pozwala korzystać z urządzenia bez użycia rąk podczas jazdy, oszczędzając Ci rozpraszania uwagi, gdy nie masz oczu z dala od drogi. Sprawdza się również jako dodatkowy uchwyt na deskę rozdzielczą lub w połączeniu z głośnikiem Bluetooth w celu odtwarzania muzyki podczas długich podróży.

Uniwersalny stojak na telefon do samochodu

Istnieje wiele różnych typów podstawek pod telefon. Niektóre z nich mogą regulować kąt, podczas gdy inne mają przyssawki. Uniwersalna podstawka pod telefon to wyjątkowa podstawka pod telefon, która może być używana we wszystkich szybach Twojego samochodu. Posiada dużą podstawę, która zapewnia stabilność stojaka w każdej pozycji oraz regulowany pasek na szyję, aby zapewnić kompatybilność z różnymi szybami samochodowymi.

Magnetyczny Stojak na Telefon FloveMe – Uchwyt do Samochodu

Floveme oferuje wygodny uchwyt samochodowy na telefon, który jest łatwy w użyciu i ma zapięcie magnetyczne, co oznacza, że już nigdy nie zgubisz go na tylnym siedzeniu. Magnetyczny stojak na telefon FloveMe to doskonały sposób na trzymanie telefonu w pobliżu podczas jazdy (i unikanie rozpraszania uwagi). Posiada poręczne zapięcie magnetyczne, które można przymocować z tyłu lusterka wstecznego, dzięki czemu nigdy nie spadnie. Nie zasłania również widoku kierowcy ani pasażerom. Na górze jest również miejsce na ekran LCD o przekątnej do 7 cali. Magnetyczna podstawka pod telefon FloveMe to doskonały sposób na utrzymanie telefonu w zasięgu wzroku podczas jazdy i unikanie rozpraszania uwagi. Dzięki magnetycznemu zapięciu odpada, gdy nie jest używany – nie ma więc potrzeby stosowania niewygodnych nasadek. Musisz trzymać telefon w miejscu, do którego masz szybki i łatwy dostęp. Uchwyt samochodowy to idealne akcesorium dla Ciebie. Posiada silny magnes, dzięki czemu możesz przymocować telefon bez obawy o jego odpadnięcie. Jest kompatybilny z każdym urządzeniem i jest też bezpieczny!

Stojak na telefon do samochodu 

Magnetyczny uchwyt na telefon to piękny i elegancki produkt, który usprawni korzystanie z telefonu w samochodzie. Uchwyt jest wygodny, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim szybki. Urządzenie posiada z tyłu magnes, który umożliwia przymocowanie go z dowolnej powierzchni w samochodzie. Siła magnetyczna uchwytu jest wystarczająco silna, aby przymocować go zarówno do powierzchni metalowych, jak i powierzchni z tkaniny. Przedstawiamy Magnetyczny Uchwyt na Telefon – klasyczny i elegancki produkt, który usprawni korzystanie z telefonu w samochodzie. Kabel USB-C ma możliwość szybkiego i łatwego ładowania. Posiada również złącze magnetyczne, które pozwala na współpracę z wieloma urządzeniami. To odwracalne złącze może być używane nawet do jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń! Nawiązaliśmy współpracę z wiodącą firmą produkującą kable i ładowarki, aby zapewnić Ci najbezpieczniejsze i najbardziej kompatybilne kable na rynku do Twojego następnego urządzenia.

Stojak magnetyczny FloveMe

Stojak Magnetyczny FloveMe jest w 100% bezpieczny dla wszystkich telefonów. Nie wpływa negatywnie na pracę urządzeń.  Podstawka magnetyczna Floveme to nowy produkt, którego celem jest zapobieganie uszkodzeniom urządzenia przez pola magnetyczne z telefonu. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie linie pola magnetycznego są prostopadłe do stojaka. Dzięki temu jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów telefonów, bez względu na to, czy pochodzą one od Apple czy Samsung.