Kolektor danych LECOM S70 – cechy i parametry. Czy warto go kupić?

Kolektor danych LECOM S70 – cechy i parametry. Czy warto go kupić?

17 września 2021 0 przez adminpolecanko

Wybór właściwego kolektora danych ma kluczowe znacznie w każdej firmie, która chce łatwiej skanować kody, odczytywać i gromadzić dane mobilnie. Czy w takiej sytuacji warto zdecydować się na kolektor LECOM S70? Sprawdzamy jego cechy i parametry!

LECOM S70 – opis

Firma LECOM specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń jak kolektory, czytniki danych już od lat. W jej ofercie można znaleźć także model LECOM S70, który wyróżnia się zastosowaniem zintegrowanego uchwytu pistoletowego.

Urządzenie jak kolektor danych LECOM S70 zostało opracowane po to, aby praca w magazynie, sklepie oraz w innych firmach używających kolektorów mobilnych, stała się jeszcze łatwiejsza. To możliwe za pomocą pistoletowego uchwytu, a także zaawansowanych podzespołów, które powodują, że praca z tym sprzętem jest tak wydajna i szybka.

Główne parametry techniczne kolektora danych LECOM S70:

  • Duży ekran dotykowy o wielkości 5,7 cala, z rozdzielczością 1440 x 720 – zapewnia czytelny obraz.
  • Skaner Honeywell N6603 – pozwala na błyskawiczne odczytywanie kodów 1D oraz 2D.
  • Procesor i pamięć RAM – ośmiordzeniowy procesor i duża ilość pamięci RAM wspierają szybką pracę kolektora.
  • Czytnik NFC – pozwala na łatwe odczytywanie danych z wykorzystaniem tej metody łączności bezprzewodowej.
  • System operacyjny Android 9 – umożliwia instalację wielu aplikacji i jest szybki i prosty w obsłudze.

Kiedy warto kupić kolektor LECOM S70?

Jeżeli chcesz wyposażyć swoją firmę w kolektor danych, który jest bardzo prosty w obsłudze i nie powoduje męczenia się ręki nawet przy szybkim skanowaniu, wówczas LECOM S70 dostępny pod adresem https://www.lomag.pl/sklep/kolektory-danych/96-terminal-lecom-s70-pistolet-czytnik-2d-honeywell-n6603.html może być strzałem w dziesiątkę.

Na szczególną uwagę w tym modelu zasługuje jego zintegrowany uchwyt pistoletowy, który wyposażony jest w podręczny przycisk. Dzięki temu prowadzenie skanowania nawet dużych ilości danych staje się znacznie wygodniejsze i łatwiejsze.